Yhteystiedot

Etusivu » Yhteystiedot

Osoitteet

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskut:
Osoitteemme: 003709510904
Operaattori: Ropo Capital
Välittäjätunnus: 003714377140

Paperilaskut:
Andament Group Oy
PL 150
70080 ROPO

Käyntiosoite

Kalajoentie 6
, 85100 KALAJOKI
fax +358 20 750 8057
Y-tunnus: 0951090-4

Tytäryhtiöt

Katso yhteystiedot yhtiöiden omilta verkkosivustoilta.

Morenia Oy
Nevia Oy
SL Asfaltti Oy
Suomen Maastorakentajat Oy
WeldOne Oy
Skarta AB

Konsernihallinto

Jari Palviainen
Toimitusjohtaja
+358 40 486 1521
jari.palviainen@andament.fi

Matti Juola
+358 400 589 488
matti.juola@andament.fi

Anna Mustola
Henkilöstöjohtaja
+358 40 547 8133
anna.mustola@andament.fi

Anne Nerg
Talousjohtaja
+358 440 753 097
anne.nerg@andament.fi

Maija Bertula
Hallituksen puheenjohtaja
+358 40 845 2583
maija.bertula@andament.fi

Sanna Hälvä
Henkilöstöasiantuntija
+358 50 524 3358
sanna.halva@andament.fi

Mari Lapinoja
Talousasiantuntija
+358 44 388 2787
mari.lapinoja@andament.fi

Marja-Liisa Oja
Talous- ja henkilöstöasiantuntija
+358 50 376 0140
marja-liisa.oja@andament.fi

Kartta